پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس

پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاسطراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس ساخته شده و دارای قابلیت هایی از جمله سیستم فروشگاهی، سیستم مدیریت وبلاگ، سیستم پیامک های تبلیغاتی و ... می باشد.علاوه بر طراحی و برنامه وب سایت در حوزه سئو نیز فعالیت شده است.لازم به ذکر است که تم مورد استفاده در سیستم، شخصی سازی شده می باشد.


پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس

اطلاعات بیشتر درباره پروژه طراحی سایت فروشگاه پلکسی گلاس


فروشگاه پلکسی گلاس با استفاده از یک CMS شخصی سازی شده وردپرس پشتیبانی می شود. استفاده از ویژگی هایی چون پنل فروشندگی،اتصال به درگاه پرداخت و ثبت فاکتور، اتصال به سیستم حسابداری از طریق API، ارسال پیامک های تبلیغاتی و ... با استفاده از سامانه پیامکی برای تعامل با مشتریان و همچنین سیستم آمار و آنالیز باعث متمایز بودن این وب سایت می باشد.

لازم به ذکر است که در حوزه سئو نیز دست پیشگامی دارد و در حوزه خرید و فروش محصولات پلکسی گلاس و صنعت پلی کربنات جز برترین های موتورهای جستجو می باشد.

همچنین مدیریت تبلیغات اعم از رپورتاژ و بک لینک، تبلیغات محتوایی و متنی، تبلیغات کلیکی و ... نیز تحت مدیریت رسا لینک برای این شرکت انجام می گردد.

picfix1 picfix2 picfix3