picfix1 picfix2 picfix3

کسب درآمد اینترنتی با همکاری با رسا لینک


رسا لینک ، سامانه جامع خرید و فروش رپورتاژ، بک لینک و آگهی تبلیغاتی بستری را برای کاربران اینترنت فراهم کرده است تا علاوه بر فعالیت سئو محور ، بتوانند دآمد اینترنتی خود را از طریق خرید و فروش رپورتاژ افزایش دهند.
با چند کلیک ساده می توانید پنل خود را ایجاد کرده و از امکانات سایت استفاده کنید.

کسب درآمد از سایت
فعالیت سئو محور روی سایت

فعالیت سئو محور

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

بستر تبلیغات رایگان

بستر تبلیغات رایگان

برند مارکتینگ

برند مارکتینگ

رسا لینک

سامانه جامع خرید رپورتاژ و بک لینک

رسا لینک سامانه جامع خرید و فروش رپورتاژ و بک لینک در قالب پلتفرم آنلاین و بدون واسطه در ایران می باشد که در دوسطح پنل فروشندگان و حساب کاربری مشتریان طراحی شده است.

خدمات PPC

PPC مخفف pay-per-click، مدلی از تبلیغات دیجیتال است که تبلیغ‌کننده هر بار که روی یکی از تبلیغات خود کلیک می‌کند، هزینه‌ای را پرداخت می‌کند. در اصل، برای بازدیدهای هدفمند از وب سایت هزینه پرداخت می شود.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی استفاده از محتوای ویدیویی برای فروش محصولات یا خدمات است. خوراکی های کلیدی تبلیغات ویدیویی یکی از مؤثرترین شکل های تبلیغات است، زیرا یادآوری تصاویر متحرک برای مشتریان آسان تر از تصاویر ثابت یا متن است.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی نوع دیگری از تبلیغات PPC می باشد که از طریق آنها اقدام به نمایش برند، محصول و یا خدمات مورد نظر خود در سایر رسانه ها می شود. این نوع از تبلیغات شمامل هزینه های منعطف تر با توجه به کیفیت خدمات می باشد.

تبلغات google ads

تبلیغات یک تاکتیک بازاریابی است که شامل پرداخت هزینه برای تبلیغ یک محصول، خدمات یا هدف است. پیام های تبلیغاتی واقعی را تبلیغات یا به اختصار تبلیغات می نامند. هدف تبلیغات دستیابی به افرادی است که به احتمال زیاد مایل به پرداخت برای محصولات یا خدمات یک شرکت هستند و آنها را به خرید ترغیب می کند.

خدمات بک لینک

بک لینک ها در سئو رتبه شما را بهبود می بخشند زیرا کیفیت و کمیت لینک ها را به عنوان معتبر بودن و رای اعتماد سایر وب سایت ها در نظر می گیرند. بنابراین، هرچه وب سایت شما بک لینک بیشتری داشته باشد، می تواند رتبه بالاتری برای عبارات جستجو داشته باشد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال که به آن بازاریابی آنلاین نیز می گویند، ترویج برندها برای ارتباط با مشتریان بالقوه با استفاده از اینترنت و سایر اشکال ارتباطات دیجیتال است. این نه تنها شامل ایمیل، رسانه های اجتماعی و تبلیغات مبتنی بر وب، بلکه پیام های متنی و چند رسانه ای به عنوان یک کانال بازاریابی است.

کسب درآمد از سایت

یه لحظه صبر کن!

پلتفرم آنلاینی داری که بتونی باهاش داخل سایت کار کنی؟

رسا لینک یه پلتفرم آنلاین در جهت خرید و فروش رپورتاژ آگهی و خدمات بک لینک می باشد. با ایجاد پنل کاربری و همچنین با در اختیار گذاشتن قابلیت های زیاد در سایت این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا با داشتن هر گونه سایت و یا شبکه اجتماعی بتوانند در سایت ثبت نام کرده و درآمدی از سایت داشته باشند.

با چند کلیک ساده می توانید پنل خود را ایجاد کرده و از امکانات سایت استفاده کنید.