پروژه طراحی سایت ایران پلکسی

پروژه طراحی سایت ایران پلکسیپروژه طراحی سایت ایران پلکسی با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس ساخته شده و لازم به ذکر است که اکثر پلاگین های استفاده شده در این سایت و قالب و تم این سایت کاملا اختصاصی و کد نویسی می باشد. پلن هایی همچون سئو، مدیریت تبلیغات و تولید محتوا نیز شامل وب سایت ایران پلکسی می باشد.


پروژه طراحی سایت ایران پلکسی پروژه طراحی سایت ایران پلکسی پروژه طراحی سایت ایران پلکسی پروژه طراحی سایت ایران پلکسی پروژه طراحی سایت ایران پلکسی

اطلاعات بیشتر درباره پروژه طراحی سایت ایران پلکسی


طراحی سایت ایران پلکسی با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس ساخته شده است. طراحی پلاگین ها و افزونه های سفارشی و شخصی سازی قالب و تم مورد استفاده در این سایت از مزیت های برتر نسبت به سایر طراحی ها محسوب می شود.

پلن سئو وب سایت نیز برای شرکت ایران پلکسی استفاده شده است. کمپانی ایران پلکسی در میان رقیان خود در صنعت پلکسی در صدر نتایج جستجو کاربران قرار دارد و در موضوعاتی چون : خرید و فروش پلکسی گلاس، پلی کربنات، مولتی استایل و طلق کریسال پرچم دار می باشد.

مدیریت تبلیغات وب سایت ایران پلکسی توسط شرکت رسا لینک موجب افزایش فروش چند برابری این شرکت گردیده است. تبلیغات کلیکی، بنری و موضوعی در خصوص این صنعت نه تنها باعث افزایش فروش بلکه ترافیک این وب سایت را نیز چندین برابر کرده است.

picfix1 picfix2 picfix3