پروژه طراحی سایت HireFlows

پروژه طراحی سایت HireFlowsطراحی سایت HireFlows با استفاده از سیستم مدیریت محتوا بابل و کد نویسی اختصاصی ساخته شده است. زبان برنامه نویسی react js باعث گردیده است تا محتوا و UI/UX وب سایت طرحی داینامیک و زنده داشته باشد.


پروژه طراحی سایت HireFlows پروژه طراحی سایت HireFlows پروژه طراحی سایت HireFlows پروژه طراحی سایت HireFlows پروژه طراحی سایت HireFlows پروژه طراحی سایت HireFlows پروژه طراحی سایت HireFlows

اطلاعات بیشتر درباره پروژه طراحی سایت HireFlows


طراحی سایت HireFlows با استفاده از سیستم مدیریت محتوا بابل و کد نویسی اختصاصی ساخته شده است. زبان برنامه نویسی react js باعث گردیده است تا محتوا و UI/UX وب سایت طرحی داینامیک و زنده داشته باشد.

پلن سئو وب سایت نیز برای شرکت HireFlows استفاده شده است. کمپانی HireFlows در میان رقیان خود در حوزه فعالیت های استخدام و کاریابی در صدر نتایج جستجو کاربران قرار دارد و در موضوعاتی مشابه در حوزه کار قابل مشاهده می باشد.

مدیریت تبلیغات وب سایت HireFlows توسط شرکت رسا لینک موجب افزایش فروش چند برابری این شرکت گردیده است. تبلیغات کلیکی، بنری و موضوعی در خصوص این صنعت نه تنها باعث افزایش فروش بلکه ترافیک این وب سایت را نیز چندین برابر کرده است.

picfix1 picfix2 picfix3