پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار

پروژه طراحی سایت پلکسی فیدارطراحی سایت پلکسی فیدار با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس ایجاد گریده و برای آنلالیز دیتاهای ورودی و بهبود مانیتورینگ اطلاعات فروش دارای پلاگین ها و افزونه های شخصی سازی شده و کد نویسی می باشد. لازم به ذکر است که این سایت دارای پلن های سئو و تبلیغات نیز می باشد.


پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار

اطلاعات بیشتر درباره پروژه طراحی سایت پلکسی فیدار


طراحی سایت پلکسی فیدار با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس ساخته شده است. طراحی پلاگین ها و افزونه های سفارشی و شخصی سازی قالب و تم مورد استفاده در این سایت از مزیت های برتر نسبت به سایر طراحی ها محسوب می شود.

پلن سئو وب سایت نیز برای شرکت پلکسی فیدار استفاده شده است. کمپانی پلکسی فیدار در میان رقیان خود در صنعت پلکسی در صدر نتایج جستجو کاربران قرار دارد و در موضوعاتی چون : خرید و فروش پلکسی گلاس، پلی کربنات، مولتی استایل و طلق کریسال پرچم دار می باشد.

مدیریت تبلیغات وب سایت پلکسی فیدار توسط شرکت رسا لینک موجب افزایش فروش چند برابری این شرکت گردیده است. تبلیغات کلیکی، بنری و موضوعی در خصوص این صنعت نه تنها باعث افزایش فروش بلکه ترافیک این وب سایت را نیز چندین برابر کرده است.

picfix1 picfix2 picfix3