راه های کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی

راه های کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسیآیا شما هم می خواهید از طریق وبلاگ نویسی به صورت آنلاین درآمد کسب کنید؟

بگذارید این موارد را روشن کنم که بسیاری از مردم فکر می کردند کسب درآمد آنلاین کار آسانی نیست.

این مانند هر راه دیگری برای کسب درآمد است، اما در این رسانه از طریق وبلاگ نویسی است.

کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی ، بدون شک کسب درآمد از وبلاگ شما کمی آسان است، اما شما باید زمان و انرژی زیادی را بپردازید، درست مانند آنچه ما برای هر کسب و کار دیگری باید بپردازیم.

دو نوع وبلاگ نویس در جهان وجود دارد، یکی افرادی که برای علاقه وبلاگ می نویسند و دیگری که فقط برای پول وبلاگ می نویسند.


اکثر افراد دسته دوم شکست می خورند زیرا آنها وبلاگ نویسی را فقط با پول شروع می کنند و انجام می دهند و کسب درآمد از همان ابتدا تا زمانی که ایده خوبی داشته باشید و از قبل مخاطبی نداشته باشید بسیار سخت است.


اما اگر علاقه زیادی به وبلاگ نویسی دارید و با وبلاگ خود سازگار هستید، احتمال اینکه بتوانید از طریق وبلاگ نویسی کسب درآمد کنید بسیار زیاد است.


همین الان می گویم وقتی اولین درآمد خود را از خود ایجاد می کنید، اعتیادی ایجاد می کند تا کسب درآمد بیشتر و بیشتر داشته باشید، این یکی از بهترین احساس هایی است که هر وبلاگ نویسی تا به حال احساس می کند.


به یاد می‌آورم وقتی اولین درآمدم را از طریق ادسنس خوب به دست آوردم، در cloud 9 بودم و احساس می‌کردم که انگیزه‌ی بسیار بدی برای رشد وبلاگم داشتم و تا به حال فقط به خاطر افرادی که وبلاگ‌های من را دوست دارند و همچنین برای پول، انگیزه دارم.


صادقانه بگویم، شما باید از هر کاری که انجام می دهید، به خصوص زمانی که برای زندگی خود انجام می دهید، درآمد کسب کنید و این حقیقت است.


پول عامل مهمی برای کاری است که انجام می دهید، اما بدیهی است که حداقل به نظر من، اشتیاق در درجه اول تبدیل می شود.


پس بیایید مقاله خود را شروع کنیم و در مورد راه های کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی بحث کنیم.


5 راه آسان برای کسب درآمد از وبلاگ:

تبلیغات شماره 1


برای بسیاری از مردم، تبلیغات یکی از بهترین راه‌ها برای کسب درآمد از وبلاگ شما است و من نیز احساس می‌کنم که این یک روش مطمئن برای کسب درآمد ثابت از وبلاگ شما است.


همچنین یک روش پرکاربرد برای کسب درآمد از طریق وبلاگ شما است که بسیاری از وب سایت های بزرگ و محبوب به تبلیغات وابسته هستند.


در تبلیغات شما مقداری از فضای وب سایت خود را به تبلیغ کننده می فروشید و آنها تبلیغاتی را که در وب سایت خود قرار می دهید برای کسب درآمد ساده در اختیار شما قرار می دهند.


روش های تبلیغاتی زیادی مانند PPC، PPA، PPI و بسیاری دیگر وجود دارد، اما این سه روش بزرگ ترین روش های تبلیغات هستند.


روش های تبلیغات:

1-PPC (پرداخت به ازای کلیک)

2-PPC یا پرداخت به ازای کلیک جایی است که شما تبلیغات را درج می‌کنید و بر اساس هر کلیک درآمد کسب می‌کنید، هر زمان که شخصی روی تبلیغ شما کلیک کند، پول دریافت خواهید کرد.


PPA (پرداخت به ازای هر اقدام)

PPA یا Pay Per Action جایی است که زمانی که اقدامی انجام می‌شود پول دریافت می‌کنید، مانند اینکه هر زمان که بازدیدکنندگان با استفاده از تبلیغ شما ثبت نام کردند، پول دریافت می‌کنید، در غیر این صورت پولی دریافت نمی‌کنید، به آسانی PPC نیست، اما پاداش بیشتری دارد به این معنی که شما دریافت می‌کنید. پول بیشتر در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی.


PPI (پرداخت به ازای نمایش)

PPI یا Pay Per Impression زمانی است که شما تبلیغاتی را در وب سایت خود قرار می دهید و از میزان نمایشی که به کاربر نشان می دهد پول دریافت می کنید، این ساده ترین روش است اما به دلیل درآمد بسیار پایین در مقایسه با PPC و PPA به طور گسترده استفاده نمی شود.


اکنون می دانید که روش های تبلیغات چیست، اجازه دهید در مورد انواع مختلف تبلیغات صحبت کنیم.


انواع مختلفی از تبلیغات بنری، تبلیغات متنی، تبلیغات ویدیویی و بسیاری دیگر وجود دارد که این انواع بهترین هستند و اکثر وبلاگ نویسان از آن استفاده می کنند.


انواع تبلیغات:

1-تبلیغات بنری

تبلیغات بنری تبلیغاتی مبتنی بر تصویر می باشد که یکی از پرکاربردترین انواع تبلیغات می باشد که در این نوع تبلیغات شما تبلیغات را به صورت تصویری قرار می دهید که می تواند متحرک باشد یا خیر.


2-تبلیغات متنی

تبلیغات متنی نیز بسیار پرطرفدار است و اکثریت منبع درآمد تبلیغات برای بسیاری از وب سایت های محبوب در این نوع تبلیغات است، تبلیغات به صورت متنی است که باید در هر نقطه از صفحه وب خود قرار دهید.


3-تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی در مقایسه با تبلیغات بنری و متنی بسیار محبوب هستند، بنابراین باید یک ویدیو را در صفحه وب خود که توسط تبلیغ کننده ارائه می شود قرار دهید.


روش تبلیغات:

شبکه های تبلیغاتی

شبکه تبلیغاتی وب سایت تبلیغاتی است که در آن تبلیغات وب سایت خود را دریافت می کنید.


وب‌سایت Ad Network هم برای تبلیغ‌کنندگان و هم برای ناشران است، اگر باید محتوای خود را تبلیغ کنید، پس شما یک تبلیغ‌کننده هستید و اگر می‌خواهید برای وبلاگ خود تبلیغات داشته باشید، ناشر هستید.


این یکی از بهترین و آسان ترین راه ها برای کسب درآمد از وبلاگ یا وب سایت با تبلیغات است.


فرآیند دریافت تبلیغات از هر شبکه تبلیغاتی بسیار ساده است، فقط باید یک حساب کاربری با وب سایت مورد نظر خود ایجاد کنید، سپس برای وب سایت خود تبلیغات ایجاد کنید و سپس آنها را در هر کجا که می خواهید قرار دهید و تبلیغات فوراً چندین بار پخش می شوند.


بسیاری از شبکه های تبلیغاتی خوب برای کسب درآمد از وبلاگ خود مانند Google Adsense، Media.net، Revcontent، Infolinks و غیره وجود دارد.

اما مورد علاقه شخصی من Google Adsense است، این یکی از بهترین شبکه های تبلیغاتی در جهان است، اما گرفتن تایید آن دشوار است.


تبلیغات مستقیم

تبلیغات مستقیم همچنین یک راه خوب برای کسب درآمد از وبلاگ یا وب سایت شما در تبلیغات مستقیم است که باید آن را پیدا کنید و با تبلیغ کننده تماس بگیرید و تبلیغ کننده را متقاعد کنید که در وبلاگ شما تبلیغات بگذارد.


این یک روش مستقیم است که در آن شما باید همه کارها را انجام دهید و هیچ کسی وجود ندارد که درصدی از درآمد تبلیغات شما را بدست آورد که چیز خوبی است.

اما من این راه را برای کسب درآمد از وبلاگ خود برای کسانی که به تازگی وبلاگ خود را راه اندازی کرده اند یا وبلاگ ترافیک زیادی دریافت نمی کند، توصیه نمی کنم.


از آنجا که اگر ترافیک وب سایت خوبی ندارید یا وبلاگ شما جدید است، متقاعد کردن تبلیغ کننده و دریافت پول تبلیغات خوب غیرممکن می شود، بنابراین به کسانی که به شما توصیه می کنم برای کسب درآمد از وبلاگ خود به یک شبکه تبلیغاتی مراجعه کنند.


اما اگر وبلاگ شما حجم بسیار خوبی از ترافیک بیش از 500 هزار دریافت می کند، قطعاً سعی می کنید فضای تبلیغاتی خود را مستقیماً بفروشید و برای تبلیغات به تبلیغ کنندگان نزدیک شوید.


شماره 2 بازاریابی وابسته

5 راه برای کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی

بازاریابی وابسته یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ شما است.

بسیاری از بازاریابان وابسته هر ساله میلیون‌ها دلار به تنهایی از بازاریابی وابسته به دست می‌آورند.

من مطمئن هستم که اکنون شما نیز تعجب می کنید که بازاریابی وابسته چیست.

بازاریابی وابسته راهی برای تبلیغ محصول شخص دیگری در وب سایت یا وبلاگ شما است.


بیایید مثال من را در نظر بگیریم که من این وبلاگ را دارم و در اینجا در مورد بازاریابی اینترنتی و وبلاگ نویسی می نویسم و محصولات دیگری را تبلیغ می کنم، BlueHost، SEMrush و غیره، زیرا من به این شرکت ها وابسته هستم تا محصول آنها را در وبلاگ خود تبلیغ کنم، به این بازاریابی وابسته می گویند.


بازاریابی وابسته ممکن است برای همه مفید باشد یا ممکن است مفید نباشد، تبلیغ و فروش محصول در وبلاگ شما یک هنر است، همه نمی توانند در بازاریابی وابسته موفق باشند.


آنها یک خط بسیار نازک بین تبلیغات ساده محصولات و کمک به خوانندگان خود با محصولات وابسته است و هنگامی که خط را بشناسید مانند بسیاری از بازاریابان موفق دیگر وابسته مانند جان چاو، متیو وودوارد، هارش آگاروال و. بسیاری دیگر.


شما باید محصولات وابسته خود را با دقت و بدون تحریک خوانندگان خود تبلیغ کنید فقط به خوانندگان خود با محصولات وابسته خود کمک کنید و آنها قطعاً محصول را خریداری خواهند کرد.


و هنگامی که اولین محصول وابسته خود را بفروشید، برای کمک به خوانندگان بیشتر و بیشتر با محصولات وابسته خود به اعتیاد تبدیل می شود، زمانی که اولین فروش خود را انجام دادید و پول دریافت کردید، احساس شگفت انگیزی می کنید.


نحوه انتخاب محصولات وابسته برای تبلیغ:

اگر مخاطبان وبلاگ خود را به خوبی بشناسید، انتخاب محصول وابسته آسان است، اما اگر ندانید که خوانندگان شما ابتدا آنچه را که می خواهند دوست دارند، چگونه می توانید به آنها در محصولات خود کمک کنید و سپس محصولات عالی را برای مخاطبان خود انتخاب کنید.


مکان‌های زیادی وجود دارد که در آن‌ها محصولاتی برای بازاریابی وابسته پیدا می‌کنید، مهم نیست در چه جایگاهی هستید.


شما می توانید صدها و هزاران محصول را برای تبلیغ در وبلاگ خود پیدا کنید.


بسیاری از بازارهای وابسته مانند CJ Affiliate، ClickBank، Share A Sale، Amazon Associates و بسیاری از جاهایی که می توانید محصولات وابسته را برای وبلاگ خود پیدا کنید، وجود دارد.


محصولات زیادی وجود دارند که خدمات وابسته را مستقیماً ارائه می دهند، بنابراین می توانید مستقیماً از وب سایت آنها به برنامه وابسته آنها بپیوندید


چگونه محصولات وابسته را در وبلاگ خود تبلیغ کنید:

اکنون شما محصولات وابسته را برای تبلیغ در وبلاگ خود دریافت کرده اید، زمان آن رسیده است که بفهمید چگونه محصولات را در وبلاگ و رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.


موفقیت در بازاریابی وابسته کاملاً به نحوه تبلیغ محصولات وابسته خود در وبلاگ خود بستگی دارد.


اگر آنها را به درستی تبلیغ کنید، می توانید پول زیادی به دست آورید و اگر این کار را نکنید حتی یک محصول فروخته نمی شود، همه چیز در مورد تبلیغ است همانطور که قبلاً گفتم.


راه های زیادی وجود دارد که می توانید محصولات وابسته خود را در وبلاگ خود تبلیغ کنید، مانند ایجاد مقاله مروری در مورد محصولات وابسته، نوشتن مقالات مقایسه کامل در مورد محصولات وابسته خود، نوشتن مقالات مرتبط با محصولات وابسته خود و پیوند دادن محصولات خود در مقالات مرتبط.


مواردی که در بازاریابی وابسته باید به خاطر بسپارید:

همیشه محصولاتی را انتخاب کنید که مرتبط با جایگاه وب سایت شما هستند، در غیر این صورت خوانندگان شما محصولات شما را نمی خرند، صرف نظر از اینکه محصولات وابسته شما چقدر خوب هستند یا چقدر محصولات را در وبلاگ خود تبلیغ می کنید.

فقط محصولات کمی اما با کیفیت را انتخاب کنید که از نظر همه چیز مانند پشتیبانی، قابلیت استفاده و غیره بسیار خوب هستند، در غیر این صورت پول خوبی به دست نخواهید آورد.

من به شما توصیه می کنم که فقط محصولات مادام العمر کمیسیون را انتخاب کنید، به این معنی که هر زمان که خواننده شما برای استفاده از آن محصول هر زمان که ممکن است، پولی را دریافت می کنید.

قبل از تبلیغ محصول را به طور کامل مطالعه کنید در غیر این صورت در مورد محصول اطمینان ندارید و فروش خوبی به شما نمی دهد.

محصولات وابسته خود را بیش از حد تبلیغ نکنید، این تصور بسیار بدی را به خوانندگان شما خواهد داد و به احتمال زیاد اعتماد خوانندگان خود را که به هیچ قیمتی نمی خواهید، از دست خواهید داد.

محصولات وابسته را درست از شروع وبلاگ خود تبلیغ نکنید، این به سختی باعث فروش می شود که مدتی را صرف ساختن مخاطبان وبلاگ و خوانندگان وفادار خود کنید، سپس محصولات وابسته خود را در وبلاگ خود تبلیغ کنید.


پست حمایت شده شماره 3


پست حمایت شده همچنین به عنوان پست پولی شناخته می شود، به روشی که شما برای انتشار پستی در وبلاگ خود پول دریافت می کنید، می تواند هر چیزی باشد، مقاله، آموزش، بررسی، پیشنهاد یا هر چیزی که تبلیغ کننده شما می خواهد تبلیغ کند.


اگر نمی‌خواهید محصولات وابسته را تبلیغ کنید، می‌توانید پست اسپانسر شده را جایگزین کنید.

بسیاری از وبلاگ نویسان برای به دست آوردن مقدار زیادی پول آنلاین، پست های حمایتی انجام می دهند.


صادقانه بگویم، پیشنهادات پست حمایت شده کاملاً به محبوبیت وبلاگ شما بستگی دارد اگر وبلاگ شما ترافیک خوبی داشته باشد، تبلیغ کنندگان به طور خودکار برای پست حمایت شده با شما تماس می گیرند و اگر وبلاگ شما از نظر ترافیک چندان خوب نیست، باید کارهای زیادی انجام دهید. تلاش برای دریافت پست حمایت شده


نوشتن یک پست حمایت شده مشابه نوشتن هر مقاله یا مقاله مروری دیگری است.


ابتدا باید از محصول یا خدماتی استفاده کنید که باید روی آن پست حمایت شده بنویسید و سپس صادقانه در مورد محصول بنویسید و همه چیزهایی را بنویسید مانند اینکه محصول چیست، مزایا و معایب و غیره.


چگونه برای وبلاگ خود پست حمایت مالی دریافت کنید:

سه راه وجود دارد که شما می توانید پست حمایت شده را برای وبلاگ خود دریافت کنید، اول وقتی تبلیغ کننده مستقیماً به شما مراجعه می کند، دوم اینکه به تبلیغ کننده نزدیک می شوید و سومین راه استفاده از بازار حمایت شده است، اما فکر نمی کنم گزینه سوم برای اکثر وبلاگ نویسان خوب باشد، زیرا من از این روش برای دریافت پست حمایت شده استفاده کنید اما هیچ پستی برای وبلاگ من دریافت نکردید.


بنابراین توصیه نمی شود به سراغ گزینه سوم بروید، اما می توانید با پیوستن به برخی از بازارهای پست حمایت شده، گزینه سوم را امتحان کنید و شانس خود را امتحان کنید.


اما شما باید دو گزینه اول را برای بررسی حمایتی امتحان کنید.


اگر وبلاگ شما چندان محبوب نیست و ترافیک ارگانیک کافی را دریافت نمی کند، تماس مستقیم با هر تبلیغ کننده ای دشوار است، زیرا بدیهی است که اگر وبلاگ شما با معیارهای تبلیغاتی آنها مطابقت نداشته باشد، آنها بازده خوبی از سرمایه خود می خواهند.


اما اگر وبلاگ شما پرطرفدار است و ترافیک خوبی مانند حدود 200 تا 500 هزار دریافت می کند، به احتمال زیاد تبلیغ کنندگان زیادی برای پست حمایت شده به شما مراجعه می کنند.


همچنین می‌توانید با تماس با آگهی‌دهنده‌ها تماس بگیرید و درخواست بررسی حمایتی کنید و اگر وبلاگ شما را خوب دیدند، قطعاً پست حمایت مالی برای وبلاگ خود دریافت خواهید کرد.


چیزهایی که باید در پست حمایت شده به خاطر بسپارید: 

همیشه قبل از درخواست برای بررسی حمایت شده، تمام داده های عملکرد وب سایت خود مانند گزارش ترافیک وب سایت، مکان بازدیدکنندگان و بسیاری دیگر از ماه های گذشته را جمع آوری کنید، این امر تأثیر بسیار خوبی در مقابل تبلیغ کننده خواهد داشت.

همیشه از طریق ایمیل با تبلیغ‌کننده تماس بگیرید، این یکی از بهترین راه‌ها است، اما تبلیغ‌کننده را برای پست حمایت شده آزار ندهید.

همیشه از پست های حمایت شده که مربوط به وبلاگ شما هستند استفاده کنید در غیر این صورت این کار تاثیر منفی بر وبلاگ شما خواهد گذاشت و قطعا بازدیدکنندگان وبلاگ خود را از دست خواهید داد.

همیشه از محصولات یا خدمات به طور کامل استفاده کنید یا حداقل آنها را قبل از نوشتن نظر حمایت شده مطالعه کنید، این به شما کمک می کند تا یک پست حمایت شده خوب بنویسید که در طولانی مدت برای شما و تبلیغ کننده مفید باشد.

هرگز پست حمایت شده را منتشر نکنید و اغلب 1 یا 2 هفته طول می کشد تا پست حمایت شده منتشر شود، این نیز بر وبلاگ شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.


شماره 4 وبلاگ نویسی مهمان پولی


وبلاگ نویسی مهمان همیشه اولین انتخاب اکثر نویسندگان برای کسب درآمد آنلاین است، مهم نیست که وبلاگ خود را دارید یا ندارید.

این بسیار شبیه به pot bu است که در آن شما مجبور نیستید پست پولی را در وبلاگ خود بنویسید، بلکه در وبلاگ شخص دیگری بنویسید و برای این کار پول می گیرید.


بسیاری از مردم وبلاگ نویسی مهمان را دوست دارند و بسیاری از این روش کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی را دوست ندارند زیرا فکر می کنند چرا نمی خواهند به خاطر پول به جای انتشار در وبلاگ خود، محتوای با کیفیت بالا برای شخص دیگری بنویسند.


صادقانه بگویم من نیز همین احساس را دارم به همین دلیل است که پیشنهاد وبلاگ نویسی مهمان پولی را تا کنون و برای همیشه قبول نکرده ام.


اما برای اکثر وبلاگ نویسان، وبلاگ نویسی مهمان پولی موثرترین راه برای کسب درآمد آنلاین است.


وب سایت های بزرگ زیادی وجود دارند که امکانات وبلاگ نویسی مهمان پولی را ارائه می دهند که می توانید از 10 تا 1000 دلار برای یک پست مهمان درآمد کسب کنید، این به کیفیت نوشتن شما و پست های مهمان قبلی شما نیز بستگی دارد.


و هنگامی که نویسنده و باتجربه شدید، می توانید هر ماه هزاران دلار فقط از وبلاگ نویسی مهمان به دست آورید.


راه های زیادی برای تماس با صاحبان وب سایت برای وبلاگ نویسی مهمان پولی وجود دارد و همچنین می توانید به وب سایت آنها نگاه کنید که آیا آنها پست مهمان پولی ارائه می دهند یا خیر و سپس با آنها تماس بگیرید.


من به شما توصیه می کنم ابتدا کمی تجربه نویسندگی به دست آورید سپس برای وبلاگ نویسی مهمان در وبلاگ ها یا وب سایت های بزرگ تلاش کنید در غیر این صورت پیشنهاد شما اکثر اوقات رد می شود.


من وبلاگ نویسان زیادی را دیده ام که بلافاصله وارد وبلاگ نویسی مهمان پولی می شوند و به دنبال کسب درآمد سریع آنلاین هستند، اما متأسفانه به دلیل عدم تجربه نویسندگی شکست می خورند، بنابراین توصیه می شود ابتدا مقداری دانش نوشتن به دست آورید و سپس برای وبلاگ نویسی مهمان تلاش کنید.


شماره 5 فروش محصولات/خدمات خودتان:


فروش محصولات و خدمات خود در وبلاگ شما دقیقاً مشابه بازاریابی وابسته است، تنها تفاوت این است که شما محصول خود را به جای شخص دیگری تبلیغ می کنید و می فروشید.


اگر محصول خود را دارید یا خدماتی را ارائه می دهید که مربوط به وبلاگ شما هستند و فکر می کنید که خوانندگان وبلاگ شما می توانند از محصولات یا خدمات شما سود ببرند، باید آنها را در وبلاگ خود تبلیغ کنید.


در تبلیغ محصول یا خدمات خود در وبلاگ خود مزایای زیادی وجود دارد، مانند اینکه مجبور نیستید درصد فروش را به کسی بدهید، تمام پولی که پس از فروش محصولات و خدمات خود به دست می آورید، متعلق به شماست، مشتریان وفادار زیادی برای مادام العمر بدست خواهید آورد که به شما کمک می کند محصولات بیشتر و بیشتری را به آنها بفروشید.


شما می توانید هر محصولی را در وبلاگ خود تبلیغ کنید، چه دیجیتال باشد و چه فیزیکی، به شرطی که مفید و مرتبط با وبلاگ شما باشد، در غیر این صورت تبلیغ آنها هیچ فایده ای ندارد.


اگر در مورد این وبلاگ صحبت می کنید، خوب است محصولات یا خدمات مرتبط با توسعه دهندگان وب و وبلاگ نویسان مانند دوره های آنلاین، نرم افزارهای کدنویسی، تم ها، پلاگین ها، نرم افزارهای سئو و بسیاری موارد دیگر را تبلیغ کنید و در این وبلاگ می توانم خدمات را نیز تبلیغ کنم. مانند خدمات توسعه وب، خدمات سئو و غیره اگر من ارائه دهم.


فروش محصولات یا خدمات در وبلاگ شما همچنین به ایجاد یک نام تجاری برای محصولات و خدمات شما کمک می کند که در طولانی مدت به شما کمک می کند، بنابراین اگر شما یک محصول محبوب دارید و محصولات یا خدمات مرتبط با وبلاگ خود را ارائه می دهید، باید محصولات و خدمات خود را در آن تبلیغ کنید. وبلاگ شما


اگر محصولی دارید و نمی‌خواهید محصولات خود را در وبلاگ خود تبلیغ کنید، می‌توانید هر بازار آنلاینی را امتحان کنید که در آن بتوانید محصولات خود را فهرست کنید و از طریق آن درآمد کسب کنید، اما در این صورت باید مقداری سهم در فروش به وب‌سایت بدهید.


#اندیشه نهایی کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی

کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ به آن آسانی نیست که هر مبتدی فکر می کند که اگر مبتدی هستید باید حتی بیشتر تلاش کنید و وقتی پول شروع به جریان کرد، افزایش درآمدتان بسیار آسان است.


و درست است که اگر به وبلاگ خود علاقه مند هستید و دوست دارید از طریق وبلاگ خود به دیگران کمک کنید، مطمئناً درآمد خوبی کسب خواهید کرد، اما کمی زمان می برد، بنابراین کمی صبر داشته باشید و امید خود را از دست ندهید وبلاگ نویسی خود را صادقانه انجام دهید و به شما کمک کنید. خوانندگان از طریق وبلاگ شما مانند بسیاری از وبلاگ نویسان موفق.


امیدواریم این مقاله در مورد نحوه کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ خود را دوست داشته باشید، راه های زیادی وجود دارد، اما اینها راه های اصلی برای کسب درآمد از وبلاگ شما هستند.

اگر این مقاله را دوست دارید، این مقاله را از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل با دوستان و دیگران به اشتراک بگذارید.

با تشکر برای خواندن.برچسب ها : وبلاگ نویسیمطالب مرتبط ...

 • افزونه المنتور elementor چیست؟

  افزونه المنتور elementor چیست؟


 • فیچر اسنیپت (Featured Snippet) چیست؟

  فیچر اسنیپت (Featured Snippet) چیست؟


 • برای راه اندازی وبلاگ موفق چه باید کرد؟

  برای راه اندازی وبلاگ موفق چه باید کرد؟


 • ایمیل مارکتینگ ، نکاتی برای ایجاد محتوای ایمیل موثر که مخاطبان را درگیر کند

  ایمیل مارکتینگ ، نکاتی برای ایجاد محتوای ایمیل موثر که مخاطبان را درگیر کند


 • هنگام نوشتن مقاله تحقیقاتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

  هنگام نوشتن مقاله تحقیقاتی به چه نکاتی توجه کنیم؟


 • نرم افزار زمپ XAMPP چیست؟

  نرم افزار زمپ XAMPP چیست؟


 • بهترین ابزار بازاریابی برای کسب و کار

  بهترین ابزار بازاریابی برای کسب و کار


 • کلمه کلیدی LSI چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

  کلمه کلیدی LSI چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟


 • کاهش خطر با گواهینامه های SSL/TLS اعتبار سنجی گسترده (EV).

  کاهش خطر با گواهینامه های SSL/TLS اعتبار سنجی گسترده (EV).


 • اسکیما مارک‌ آپ چیست؟ نمونه کد و آموزش استفاده از اسکیما

  اسکیما مارک‌ آپ چیست؟ نمونه کد و آموزش استفاده از اسکیما


 • فرمت WebP چیست؟ نحوه تبدیل تصاویر به فرمت WebP

  فرمت WebP چیست؟ نحوه تبدیل تصاویر به فرمت WebP


 • درس ها و نکته های انحصاری سئو که از یک کارمند گوگل آموختم

  درس ها و نکته های انحصاری سئو که از یک کارمند گوگل آموختم


 • نحوه پیاده سازی راه حل های امنیتی موثر برای داده و اطلاعات کسب و کار

  نحوه پیاده سازی راه حل های امنیتی موثر برای داده و اطلاعات کسب و کار


 • DNS پویا چیست؟ کاربرد و مزایای DDNS

  DNS پویا چیست؟ کاربرد و مزایای DDNS


 • هاست پایتون چیست؟ راهنمای هاستینگ و میزبانی وب پایتون

  هاست پایتون چیست؟ راهنمای هاستینگ و میزبانی وب پایتون


 • پیچ آتوریتی ، تاثیر قدت صفحه سایت بر سئو

  پیچ آتوریتی ، تاثیر قدت صفحه سایت بر سئو


 • راهنمای شروع حرفه خود در توسعه بازی

  راهنمای شروع حرفه خود در توسعه بازی


 • تغییر وب سایت برای افزایش نرخ تبدیل فروش

  تغییر وب سایت برای افزایش نرخ تبدیل فروش


 • 6 روش مطمئن برای محافظت از سایت در برابر نقض امنیت

  6 روش مطمئن برای محافظت از سایت در برابر نقض امنیت


 • سرور مجازی اندروید ، VPS اندروید چیست؟

  سرور مجازی اندروید ، VPS اندروید چیست؟


 • راهنمای ایجاد سوال و جواب در نتایج گوگل با FAQ سرچ کنسول

  راهنمای ایجاد سوال و جواب در نتایج گوگل با FAQ سرچ کنسول


 • دسترسی به وب: تضمین یک تجربه کاربری فراگیر

  دسترسی به وب: تضمین یک تجربه کاربری فراگیر


 • روش غیرفعال کردن ویرایشگر قالب و افزونه‌ها در وردپرس

  روش غیرفعال کردن ویرایشگر قالب و افزونه‌ها در وردپرس


 • فرآیند بازایابی خرید برنامه‌ای RTB چیست؟

  فرآیند بازایابی خرید برنامه‌ای RTB چیست؟


 • بررسی مشکلات امنیتی سایت در سرچ کنسول

  بررسی مشکلات امنیتی سایت در سرچ کنسول


 • Buyer persona یا شخصیت خریدار چیست؟

  Buyer persona یا شخصیت خریدار چیست؟


 • نرم افزار PUTTY چیست؟ راهنمای جامع کاربرد در شبکه

  نرم افزار PUTTY چیست؟ راهنمای جامع کاربرد در شبکه


 • محافظت از گوشی هوشمند اندروید و موبایل

  محافظت از گوشی هوشمند اندروید و موبایل


 • Google Apps یا Google Workspace چیست؟

  Google Apps یا Google Workspace چیست؟


 • روش های تبلیغ در تلگرام + آموزش جامع تبلیغات تلگرام

  روش های تبلیغ در تلگرام + آموزش جامع تبلیغات تلگرام


 • وبلاگ نویسی خودکار ، چگونه اتوبلاگ خود را راه اندازی کنیم؟

  وبلاگ نویسی خودکار ، چگونه اتوبلاگ خود را راه اندازی کنیم؟


 • انگیجمنت Engagement چیست؟

  انگیجمنت Engagement چیست؟


 • روش آپلود فایل‌ از آدرس در وردپرس (افزونه + کد)

  روش آپلود فایل‌ از آدرس در وردپرس (افزونه + کد)


 • مزایای یادگیری کد نویسی

  مزایای یادگیری کد نویسی


 • اتصال ریموت به MSSQL از طریق SQL Server Management Studio

  اتصال ریموت به MSSQL از طریق SQL Server Management Studio


 • سایت مپ یا نقشه سایت چیست؟ نحوه ساختار و ایجاد

  سایت مپ یا نقشه سایت چیست؟ نحوه ساختار و ایجاد


 • گوگل تگ منیجر چیست؟ کاربرد و آموزش کاربرد

  گوگل تگ منیجر چیست؟ کاربرد و آموزش کاربرد


 • رتبه‌ بندی وب‌ سایت Ranking

  رتبه‌ بندی وب‌ سایت Ranking


 • ویژوال کامپوزر چیست؟ کاربرد + دانلود افزونه

  ویژوال کامپوزر چیست؟ کاربرد + دانلود افزونه


 • معرفی ابزارهای مدیریت دیتابیس سرور + مزایا و ویژگی ها

  معرفی ابزارهای مدیریت دیتابیس سرور + مزایا و ویژگی ها


 • شبکه توزیع محتوا CDN چیست؟

  شبکه توزیع محتوا CDN چیست؟


 • WampServer ومپ سرور چیست؟

  WampServer ومپ سرور چیست؟


 • چرا اطمینان از امنیت سایت وردپرس مهم است؟

  چرا اطمینان از امنیت سایت وردپرس مهم است؟


 • روش های فروش حرفه ای در کسب و کار

  روش های فروش حرفه ای در کسب و کار


 • چگونه با توسعه اپلیکیشن ، کسب و کار خود را رشد دهیم!

  چگونه با توسعه اپلیکیشن ، کسب و کار خود را رشد دهیم!


 • تفاوت کپی رایت در مقابل محتوا نویسی و نوشتن محتوا

  تفاوت کپی رایت در مقابل محتوا نویسی و نوشتن محتوا


 • رپورتاژ آگهی چیست؟ تاثیر تبلیغات متنی بر سئو سایت

  رپورتاژ آگهی چیست؟ تاثیر تبلیغات متنی بر سئو سایت


 • گزارش سرعت صفحات سایت در سرچ کنسول گوگل

  گزارش سرعت صفحات سایت در سرچ کنسول گوگل


 • فواید انتخاب نام دامنه خوب در برنامه نویسی و طراحی سایت

  فواید انتخاب نام دامنه خوب در برنامه نویسی و طراحی سایت


 • بهبود سئو با تبلیغات گوگل، افزایش کارایی وب سایت

  بهبود سئو با تبلیغات گوگل، افزایش کارایی وب سایت


 • نکات ضروری سئو برای افزایش ترافیک سایت

  نکات ضروری سئو برای افزایش ترافیک سایت


 • راهنمای جامع و معرفی انواع ارورهای 4xx وب سایت

  راهنمای جامع و معرفی انواع ارورهای 4xx وب سایت


 • راهنمای جامع باز گردانی بکاپ و ریستور در سی پنل

  راهنمای جامع باز گردانی بکاپ و ریستور در سی پنل


 • چگونه از مهارت های نوشتاری خود برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید

  چگونه از مهارت های نوشتاری خود برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید


 • چرا بازاریابی ایمیلی در دیجیتال مارکتینگ مورد اهمیت می باشد؟

  چرا بازاریابی ایمیلی در دیجیتال مارکتینگ مورد اهمیت می باشد؟


 • راهنمای جامع آموزش گوگل سرچ کنسول

  راهنمای جامع آموزش گوگل سرچ کنسول


 • سیستم مدیریت محتوا وردپرس چیست؟

  سیستم مدیریت محتوا وردپرس چیست؟


 • حملات ddos چیست؟

  حملات ddos چیست؟


 • چگونه کسب و کارها از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می کنند

  چگونه کسب و کارها از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می کنند


 • لینک پرایم چیست؟ خرید بک لینک کیفیت بالا و معتبر

  لینک پرایم چیست؟ خرید بک لینک کیفیت بالا و معتبر


 • روش های تشخیص کپی بودن محتوا

  روش های تشخیص کپی بودن محتوا


 • لوکال هاست چیست؟ راه اندازی سرور محلی و localhost

  لوکال هاست چیست؟ راه اندازی سرور محلی و localhost


 • آی‌پی اختصاصی یا Dedicated IP چیست؟

  آی‌پی اختصاصی یا Dedicated IP چیست؟


 • روش های تشخیص پنالتی شدن سایت

  روش های تشخیص پنالتی شدن سایت


 • آنالیز سئو سایت رقبا (Competitor SEO Analysis) چیست؟

  آنالیز سئو سایت رقبا (Competitor SEO Analysis) چیست؟


 • سرور و هاست ایمیل چیست؟

  سرور و هاست ایمیل چیست؟


 • ماتریس BCG چیست؟

  ماتریس BCG چیست؟


 • فریمورک بولزای Bullseye Framework چیست؟

  فریمورک بولزای Bullseye Framework چیست؟


 • راهنمای جامع اتصال گوگل درایو به وردپرس

  راهنمای جامع اتصال گوگل درایو به وردپرس


 • چگونگی تصحیح اشتباهات گرامر مقاله و رفع خطاهای نوشتاری

  چگونگی تصحیح اشتباهات گرامر مقاله و رفع خطاهای نوشتاری


 • مجنتو سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز فروشگاهی

  مجنتو سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز فروشگاهی


 • محتوای کپی (Duplicate Content) چیست؟

  محتوای کپی (Duplicate Content) چیست؟


 • ویدئو مارکتینگ ، نحوه استفاده از ویدئوها برای تبلیغ کسب و کار

  ویدئو مارکتینگ ، نحوه استفاده از ویدئوها برای تبلیغ کسب و کار


 • سرور های ریشه Domain Name System چیست؟

  سرور های ریشه Domain Name System چیست؟


 • کپی رایتینگ چیست؟ تاثیر و معایب آن بر سئو وب سایت

  کپی رایتینگ چیست؟ تاثیر و معایب آن بر سئو وب سایت


 • چه چیزی در کارت ویزیت قرار دهیم؟

  چه چیزی در کارت ویزیت قرار دهیم؟


 • روش های افزایش حجم آپلود سرور و وردپرس

  روش های افزایش حجم آپلود سرور و وردپرس


 • روش ساخت نوار اعلان در وردپرس

  روش ساخت نوار اعلان در وردپرس


 • معایب بهینه سازی بیش از حد وب سایت

  معایب بهینه سازی بیش از حد وب سایت


 • وب 3 (web 3) چیست؟

  وب 3 (web 3) چیست؟


 • چگونه علم داده در بازاریابی آینده کسب و کار را شکل می دهد

  چگونه علم داده در بازاریابی آینده کسب و کار را شکل می دهد


 • خطای مسیر راهنما Breadcrumbs ، براد کرامپ سایت در سرچ کنسول

  خطای مسیر راهنما Breadcrumbs ، براد کرامپ سایت در سرچ کنسول


 • تفاوت ریمارکتینگ و ریتارگتینگ در تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ

  تفاوت ریمارکتینگ و ریتارگتینگ در تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ


 • پروموت کردن یا ترویج چیست؟

  پروموت کردن یا ترویج چیست؟


 • راهنمای جامع برای سئو وب سایت با 10 مرحله آسان

  راهنمای جامع برای سئو وب سایت با 10 مرحله آسان


 • نکات لازم برای ساخت و طراحی سایت وردپرس

  نکات لازم برای ساخت و طراحی سایت وردپرس


 • نکاتی برای ویرایش، تصحیح یا نوشتن مقاله

  نکاتی برای ویرایش، تصحیح یا نوشتن مقاله


 • تقسیم‌ بندی جمعیتی Demographic Segmentation چیست؟

  تقسیم‌ بندی جمعیتی Demographic Segmentation چیست؟


 • آموزش نوشتن یک پروپوزال کاری و برنامه ریزی تجاری

  آموزش نوشتن یک پروپوزال کاری و برنامه ریزی تجاری


 • انواع مرورگر های پرسرعت برای اندروید

  انواع مرورگر های پرسرعت برای اندروید


 • ایمن ماندن آنلاین : چک لیست ضروری برای امنیت سایبری وبلاگ

  ایمن ماندن آنلاین : چک لیست ضروری برای امنیت سایبری وبلاگ


 • مشکلات نسخه موبایل (موبایل فرندلی) در سرچ کنسول

  مشکلات نسخه موبایل (موبایل فرندلی) در سرچ کنسول


 • پروتکل SSH چیست؟ افزایش امنیت سرور و انتقال دیتا

  پروتکل SSH چیست؟ افزایش امنیت سرور و انتقال دیتا


 • راه های کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی

  راه های کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی


 • نوشتن و تولید محتوای جذاب برای افزایش ترافیک سایت

  نوشتن و تولید محتوای جذاب برای افزایش ترافیک سایت


 • راهنمای جامع نصب وب سرور LiteSpeed در سی پنل

  راهنمای جامع نصب وب سرور LiteSpeed در سی پنل


 • بستن و مسدود سازی توابع خطرناک PHP در دایرکت

  بستن و مسدود سازی توابع خطرناک PHP در دایرکت


 • لندینگ پیج چیست؟ مزایا و کاربرد صفحه نخست

  لندینگ پیج چیست؟ مزایا و کاربرد صفحه نخست


 • بهینه سازی وبلاگ برای خواننده و افزایش کیفیت محتوا

  بهینه سازی وبلاگ برای خواننده و افزایش کیفیت محتوا


 • سگمنتشن مارکتینگ به چه معناست؟

  سگمنتشن مارکتینگ به چه معناست؟


 • راهنمای ایجاد تجارت الکترونیک آنلاین و کسب و کار خودتان

  راهنمای ایجاد تجارت الکترونیک آنلاین و کسب و کار خودتان


 • راهنمای جامع CX مدیریت تجربه مشتری

  راهنمای جامع CX مدیریت تجربه مشتری


 • سه رویکرد برای توضیح انواع سئو

  سه رویکرد برای توضیح انواع سئو


 • برترین شیوه ها و روش های بازاریابی دیجیتال

  برترین شیوه ها و روش های بازاریابی دیجیتال


 • فانل فروش یا قیف فروش (Sales Funnel) چیست؟

  فانل فروش یا قیف فروش (Sales Funnel) چیست؟


 • مزایا و معایب برون سپاری بومی سازی

  مزایا و معایب برون سپاری بومی سازی


picfix1 picfix2 picfix3