راهنمای جامع برای سئو وب سایت با 10 مرحله آسان

راهنمای جامع برای سئو وب سایت با 10 مرحله آسانسئو وب سایت ، اینترنت ابزاری قدرتمند برای صاحبان مشاغل کوچک برای دستیابی به مشتریان بالقوه جدید است. اولین قدم در این فرآیند بهینه سازی وب سایت و دارایی های دیجیتال خود با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است.

این راهنمای مبتدی به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه از تاکتیک های سئو استفاده کنید تا بتوانید کسب و کار کوچک خود را به صورت آنلاین رشد دهید! بسته‌های سئو به شما کمک می‌کنند در صفحات نتایج جستجوی گوگل رتبه بالاتری کسب کنید، که می‌تواند منجر به افزایش ترافیک، سرنخ بیشتر و در نهایت فروش بیشتر شود.

سئو


سئو به معنای دریافت ترافیک از موتورهای جستجو مانند گوگل است که به آن ترافیک سایت ارگانیک می گویند. هنگامی که مردم به جستجوی آنلاین محصولات یا خدماتی می‌پردازند که می‌خواهند بخرند، در صورتی که با انتخاب بسته‌های سئوی مناسب سئو را به درستی انجام داده باشید، وب‌سایت شما در نتایج جستجو نشان داده می‌شود.

بسیاری از تاکتیک ها را می توان برای افزایش رتبه خود در موتورهای جستجو استفاده کرد.

در اینجا ده مرحله ساده وجود دارد که به شما کمک می کند تا با سئوی مشاغل کوچک شروع کنید:


مرحله 1: در مورد رقابت خود تحقیق کنید

قبل از شروع هر کار دیگری، همیشه بهترین کار این است که تکالیف خود را انجام دهید. ابتدا باید در مورد رقابت خود تحقیق کنید تا ببینید چه کاری انجام می دهند، چقدر در تلاش های سئوی فعلی خود موفق هستند، کلمات کلیدی که استفاده می کنند و انواع لینک هایی که دریافت می کنند.

اطلاعاتی که پیدا می کنید ایده های شما را در مورد کارهایی که می توانید برای کسب و کار کوچک خود انجام دهید ارائه می دهد.


مرحله 2: جایگاه خود را ایجاد کنید

شما باید مشخص کنید که چه کسی هستید، چه خدمات یا محصولاتی را ارائه می‌دهید و جایگاهی را که می‌خواهید به آن پایبند باشید. شما باید خود را از رقبای خود متمایز کنید تا مشتریان راحت تر شرکت شما را به خاطر بسپارند.

به این ترتیب، آنها دلایل زیادی خواهند داشت که چرا باید به جای خرید از شرکت های دیگر، از شما خرید کنند. به عنوان مثال، فرض کنید یک شرکت SEO و بازاریابی رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد در حالی که شرکتی دیگر فقط بازاریابی رسانه های اجتماعی را انجام می دهد.

در این صورت، دومی ممکن است نسبت به اولی مزیت داشته باشد زیرا بازار هدف آن متمرکزتر است. اگر مشتری بازاریابی شبکه های اجتماعی را بخواهد، احتمالاً از شرکتی خرید می کند که بازار هدف متمرکزتری دارد.


مرحله 3: مخاطبان خود را بشناسید

همچنین باید مخاطبان خود را بشناسید تا به خواسته ها و ترجیحات آنها برسید. راه های زیادی برای اطلاع از بازار هدف شما وجود دارد، مانند انجام نظرسنجی، تحقیق در اینترنت، صحبت شخصی با آنها یا از طریق گروه های متمرکز و غیره.

اگر در حال حاضر فهرستی از مشتریان دارید، یک گروه متمرکز داشته باشید تا بتوانند در مورد نیازها و ترجیحات خود در مورد محصولات یا خدماتی که از شما خریداری می کنند صحبت کنند.

پس از هر چه گفته شد و انجام شد، آنچه را که از بحث و تحقیق گروهی خود آموختید تجزیه و تحلیل کنید که آیا برای کسب و کار کوچک شما مفید است.


مرحله 4: یک استراتژی ارتباطی ایجاد کنید

این مرحله به برنامه ریزی زیادی نیاز دارد که چگونه با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و پیام خود را به آنها منتقل کنید.

شما می توانید این کار را از طریق ایمیل مارکتینگ، بازاریابی رسانه های اجتماعی، وبلاگ نویسی، مشارکت استراتژیک و سرمایه گذاری مشترک انجام دهید.

شما می توانید با شرکت های دیگری که دارای یک پایگاه مشتری یا بازار هدف مشترک هستند، همکاری کنید.


مرحله 5: از منابع خود استفاده کنید

وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید اطلاعات باکیفیتی درباره سئو پیدا کنید، زیرا به نظر می‌رسد امروزه همه در مورد آن صحبت می‌کنند.

یکی از بهترین راه ها برای شروع سئو، استفاده از منابعی مانند چک لیست ها و راهنماهای موجود در اینترنت از منابع معتبر است.

برای اینکه بتوانید خود را از رقبای خود جدا کنید، از کلمات کلیدی منحصر به فرد در هر صفحه وب سایت خود استفاده کنید تا موتورهای جستجو به راحتی آنها را تشخیص دهند.

همچنین توصیه می‌شود یک نقشه سایت ایجاد کنید تا ربات‌های موتور جستجو راحت‌تر در وب‌سایت شما بخزند.

در حالی که در حال انجام آن هستید، فراموش نکنید که نقشه سایت خود را به Google Webmaster Tools و همچنین Bing Webmaster Tools ارسال کنید.


مرحله 6: ایجاد محتوا

هنگامی که یک استراتژی ارتباطی ایجاد کردید، باید بدانید که چه نوع محتوایی برای مشتریان و مخاطبان شما جذاب است.

می‌توانید درباره موضوعات مرتبط با صنعت یا جایگاه خود وبلاگ‌نویسی کنید یا ویدیوهایی را در YouTube انجام دهید، وبینارها را میزبانی کنید. نظرات خود را در انجمن های صنعتی ارسال کنید و مقالات مهمان را برای وب سایت های دیگر (مرتبط) بنویسید.

شما می توانید انواع مختلفی از محتوا را تولید کنید، اما مطمئن شوید که آنها درجه یک هستند زیرا این یکی از راه های شناخته شدن شما و ایجاد بک لینک های با کیفیت بالا است.


مرحله 7: کسب و کار خود را تبلیغ کنید

راه های زیادی برای تبلیغ وب سایت شما وجود دارد.

برخی از نمونه‌ها عبارتند از ارسال سایت خود به فهرست‌های راهنمای آنلاین، ارسال‌های موتور جستجو، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، ایجاد ویدیو برای YouTube با پیوندهایی که به صفحات سایت شما اشاره می‌کنند که می‌خواهید آنها بازدید کنند، یا می‌توانند به هر صفحه‌ای که به نظرشان جالب است پیوند بزنند. مربوطه، بیانیه های مطبوعاتی ارسال شده از طریق سرویس های اخبار و غیره.

فقط مطمئن شوید که اسپم نمی کنید! ممکن است ایده خوبی باشد که تعادلی بین پیوندهای طبیعی و پرداخت هزینه برای تبلیغات انجام دهید، اگرچه این واقعاً به شما بستگی دارد.


مرحله 8: داده های خود را تجزیه و تحلیل کنید

شما باید نتایج هر کانالی را که برای تبلیغ وب سایت خود استفاده می کنید، تجزیه و تحلیل کنید.

اگر از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید، Twitter Analytics می‌تواند به شما بگوید چند نفر در مورد صفحه شما صحبت می‌کنند، Facebook Insights تعداد لایک‌ها و اشتراک‌گذاری‌های پست‌های شما را ردیابی می‌کند.

Pinterest Analytics می‌تواند داده‌های مربوط به جمعیت‌شناسی را که کسب‌وکار شما را در Pinterest دنبال می‌کند، به شما نشان دهد. YouTube Analytics به میزان محبوبیت یا مرتبط بودن یک ویدیو بر اساس تعداد بازدیدها، نظرات و غیره آن می پردازد.

Google Webmaster Tools روی کلمات کلیدی که ترافیک را به سایت شما وارد می کنند و همچنین صفحاتی که توسط موتورهای جستجو ایندکس می شوند، زبانه ها را حفظ می کند، بنابراین نیازی به بررسی جداگانه هر یک از شما نیست.


مرحله 9: سازگار باشید

یکی از مهمترین موارد در سئو، ثبات است. فراموش نکنید که اغلب با محتوای تازه به روز رسانی کنید. این یکی از روش هایی است که موتورهای جستجو رتبه صفحه شما را در یک کلمه کلیدی یا مجموعه ای از کلمات کلیدی مشخص می کنند.

می‌توانید این کار را با پیشنهاد دادن، بررسی محصول، انتشار مطبوعات، وبلاگ‌نویسی مهمان و سایر فعالیت‌های تبلیغاتی انجام دهید تا بک لینک‌های باکیفیت‌تری برای ایجاد رتبه صفحه برای کلمات کلیدی خاص به دست آورید.


مرحله 10: مرتبط بمانید

شما باید با محتوایی که در وب سایت خود تولید می کنید سازگار باشید. اگر می توانید، یک نمایش اینفوگرافیک یا تصویری از داده های خود ایجاد کنید تا مردم بیشتر درگیر موضوع شوند و همچنین صفحه شما را جذاب تر می کند.

هرچه جذاب تر باشد، احتمال اینکه به طور طبیعی بدون نیاز به رفتن به آنجا و خرید آنها، بک لینک های با کیفیت بالا دریافت کنید، بیشتر می شود. مجدداً، بر آنچه مربوط به صنعت یا جایگاه تجاری شما است تمرکز کنید.

هنگامی که تمام کارهای مورد نیاز وب سایت خود را انجام دادید و در نهایت راه اندازی شد، ادامه دهید و یک فراخوان برای اقدام در پایین هر صفحه اضافه کنید تا انگیزه ای برای افرادی که از سایت شما بازدید می کنند برای تعامل با آن وجود داشته باشد.

اگر چیزی به ذهنتان نمی رسد، سعی کنید از آنها بخواهید در لیست ایمیل شما مشترک شوند تا بتوانید به روز رسانی های محصولات یا خدمات جدیدی را که ارائه می دهید برای آنها ارسال کنید یا فقط از آنها بپرسید که آیا می خواهند چیز خاصی را از جانب شما ببینند. هر چیزی که برای شما بهتر کار می کند.

برجسته شدن در بازار امروز دشوار است، و این بدان معناست که شما باید تحقیقات، برنامه ریزی و بودجه زیادی را قبل از اینکه بتوانید نشان خود را ایجاد کنید، انجام دهید. باید از همان ابتدا بر روی آنچه واقعاً به شما کمک می کند تجارت خود را توسعه دهید تمرکز کنید و به طور مداوم با تغییرات Google سازگار شوید.

اگر همه چیز فوراً اتفاق نیفتد، ناامید نشوید. سئو برای دیدن نتایجی که می خواهید نیاز به زمان و تعهد دارد. صبور باشید، یک محصول یا خدمات عالی ایجاد کنید و مردم را وادار کنید در مورد آن در رسانه های اجتماعی صحبت کنند و سایت هایی مانند Yelp یا وبلاگ های خاص صنعت را بررسی کنند.


دسته بندی : آموزش سئو

برچسب ها : سئو سایتمطالب مرتبط ...

 • محافظت از گوشی هوشمند اندروید و موبایل

  محافظت از گوشی هوشمند اندروید و موبایل


 • سرور های ریشه Domain Name System چیست؟

  سرور های ریشه Domain Name System چیست؟


 • روش های تشخیص پنالتی شدن سایت

  روش های تشخیص پنالتی شدن سایت


 • روش ساخت نوار اعلان در وردپرس

  روش ساخت نوار اعلان در وردپرس


 • فریمورک بولزای Bullseye Framework چیست؟

  فریمورک بولزای Bullseye Framework چیست؟


 • سه رویکرد برای توضیح انواع سئو

  سه رویکرد برای توضیح انواع سئو


 • پیچ آتوریتی ، تاثیر قدت صفحه سایت بر سئو

  پیچ آتوریتی ، تاثیر قدت صفحه سایت بر سئو


 • سرور و هاست ایمیل چیست؟

  سرور و هاست ایمیل چیست؟


 • آی‌پی اختصاصی یا Dedicated IP چیست؟

  آی‌پی اختصاصی یا Dedicated IP چیست؟


 • بهبود سئو با تبلیغات گوگل، افزایش کارایی وب سایت

  بهبود سئو با تبلیغات گوگل، افزایش کارایی وب سایت


 • حملات ddos چیست؟

  حملات ddos چیست؟


 • چه چیزی در کارت ویزیت قرار دهیم؟

  چه چیزی در کارت ویزیت قرار دهیم؟


 • راهنمای جامع نصب وب سرور LiteSpeed در سی پنل

  راهنمای جامع نصب وب سرور LiteSpeed در سی پنل


 • راهنمای ایجاد سوال و جواب در نتایج گوگل با FAQ سرچ کنسول

  راهنمای ایجاد سوال و جواب در نتایج گوگل با FAQ سرچ کنسول


 • فرمت WebP چیست؟ نحوه تبدیل تصاویر به فرمت WebP

  فرمت WebP چیست؟ نحوه تبدیل تصاویر به فرمت WebP


 • لندینگ پیج چیست؟ مزایا و کاربرد صفحه نخست

  لندینگ پیج چیست؟ مزایا و کاربرد صفحه نخست


 • پروموت کردن یا ترویج چیست؟

  پروموت کردن یا ترویج چیست؟


 • لوکال هاست چیست؟ راه اندازی سرور محلی و localhost

  لوکال هاست چیست؟ راه اندازی سرور محلی و localhost


 • آنالیز سئو سایت رقبا (Competitor SEO Analysis) چیست؟

  آنالیز سئو سایت رقبا (Competitor SEO Analysis) چیست؟


 • تغییر وب سایت برای افزایش نرخ تبدیل فروش

  تغییر وب سایت برای افزایش نرخ تبدیل فروش


 • مجنتو سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز فروشگاهی

  مجنتو سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز فروشگاهی


 • روش های تبلیغ در تلگرام + آموزش جامع تبلیغات تلگرام

  روش های تبلیغ در تلگرام + آموزش جامع تبلیغات تلگرام


 • نکات لازم برای ساخت و طراحی سایت وردپرس

  نکات لازم برای ساخت و طراحی سایت وردپرس


 • بهینه سازی وبلاگ برای خواننده و افزایش کیفیت محتوا

  بهینه سازی وبلاگ برای خواننده و افزایش کیفیت محتوا


 • ماتریس BCG چیست؟

  ماتریس BCG چیست؟


 • راهنمای ایجاد تجارت الکترونیک آنلاین و کسب و کار خودتان

  راهنمای ایجاد تجارت الکترونیک آنلاین و کسب و کار خودتان


 • سیستم مدیریت محتوا وردپرس چیست؟

  سیستم مدیریت محتوا وردپرس چیست؟


 • نکات ضروری سئو برای افزایش ترافیک سایت

  نکات ضروری سئو برای افزایش ترافیک سایت


 • راهنمای شروع حرفه خود در توسعه بازی

  راهنمای شروع حرفه خود در توسعه بازی


 • تفاوت کپی رایت در مقابل محتوا نویسی و نوشتن محتوا

  تفاوت کپی رایت در مقابل محتوا نویسی و نوشتن محتوا


 • چگونه علم داده در بازاریابی آینده کسب و کار را شکل می دهد

  چگونه علم داده در بازاریابی آینده کسب و کار را شکل می دهد


 • رپورتاژ آگهی چیست؟ تاثیر تبلیغات متنی بر سئو سایت

  رپورتاژ آگهی چیست؟ تاثیر تبلیغات متنی بر سئو سایت


 • روش آپلود فایل‌ از آدرس در وردپرس (افزونه + کد)

  روش آپلود فایل‌ از آدرس در وردپرس (افزونه + کد)


 • نرم افزار زمپ XAMPP چیست؟

  نرم افزار زمپ XAMPP چیست؟


 • سگمنتشن مارکتینگ به چه معناست؟

  سگمنتشن مارکتینگ به چه معناست؟


 • لینک پرایم چیست؟ خرید بک لینک کیفیت بالا و معتبر

  لینک پرایم چیست؟ خرید بک لینک کیفیت بالا و معتبر


 • مشکلات نسخه موبایل (موبایل فرندلی) در سرچ کنسول

  مشکلات نسخه موبایل (موبایل فرندلی) در سرچ کنسول


 • نحوه پیاده سازی راه حل های امنیتی موثر برای داده و اطلاعات کسب و کار

  نحوه پیاده سازی راه حل های امنیتی موثر برای داده و اطلاعات کسب و کار


 • تقسیم‌ بندی جمعیتی Demographic Segmentation چیست؟

  تقسیم‌ بندی جمعیتی Demographic Segmentation چیست؟


 • فرآیند بازایابی خرید برنامه‌ای RTB چیست؟

  فرآیند بازایابی خرید برنامه‌ای RTB چیست؟


 • اسکیما مارک‌ آپ چیست؟ نمونه کد و آموزش استفاده از اسکیما

  اسکیما مارک‌ آپ چیست؟ نمونه کد و آموزش استفاده از اسکیما


 • هنگام نوشتن مقاله تحقیقاتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

  هنگام نوشتن مقاله تحقیقاتی به چه نکاتی توجه کنیم؟


 • چگونگی تصحیح اشتباهات گرامر مقاله و رفع خطاهای نوشتاری

  چگونگی تصحیح اشتباهات گرامر مقاله و رفع خطاهای نوشتاری


 • معرفی ابزارهای مدیریت دیتابیس سرور + مزایا و ویژگی ها

  معرفی ابزارهای مدیریت دیتابیس سرور + مزایا و ویژگی ها


 • راهنمای جامع برای سئو وب سایت با 10 مرحله آسان

  راهنمای جامع برای سئو وب سایت با 10 مرحله آسان


 • درس ها و نکته های انحصاری سئو که از یک کارمند گوگل آموختم

  درس ها و نکته های انحصاری سئو که از یک کارمند گوگل آموختم


 • راهنمای جامع اتصال گوگل درایو به وردپرس

  راهنمای جامع اتصال گوگل درایو به وردپرس


 • روش های فروش حرفه ای در کسب و کار

  روش های فروش حرفه ای در کسب و کار


 • افزونه المنتور elementor چیست؟

  افزونه المنتور elementor چیست؟


 • مزایای یادگیری کد نویسی

  مزایای یادگیری کد نویسی


 • بستن و مسدود سازی توابع خطرناک PHP در دایرکت

  بستن و مسدود سازی توابع خطرناک PHP در دایرکت


 • راهنمای جامع و معرفی انواع ارورهای 4xx وب سایت

  راهنمای جامع و معرفی انواع ارورهای 4xx وب سایت


 • روش غیرفعال کردن ویرایشگر قالب و افزونه‌ها در وردپرس

  روش غیرفعال کردن ویرایشگر قالب و افزونه‌ها در وردپرس


 • Google Apps یا Google Workspace چیست؟

  Google Apps یا Google Workspace چیست؟


 • برترین شیوه ها و روش های بازاریابی دیجیتال

  برترین شیوه ها و روش های بازاریابی دیجیتال


 • فانل فروش یا قیف فروش (Sales Funnel) چیست؟

  فانل فروش یا قیف فروش (Sales Funnel) چیست؟


 • Buyer persona یا شخصیت خریدار چیست؟

  Buyer persona یا شخصیت خریدار چیست؟


 • ویدئو مارکتینگ ، نحوه استفاده از ویدئوها برای تبلیغ کسب و کار

  ویدئو مارکتینگ ، نحوه استفاده از ویدئوها برای تبلیغ کسب و کار


 • شبکه توزیع محتوا CDN چیست؟

  شبکه توزیع محتوا CDN چیست؟


 • کاهش خطر با گواهینامه های SSL/TLS اعتبار سنجی گسترده (EV).

  کاهش خطر با گواهینامه های SSL/TLS اعتبار سنجی گسترده (EV).


 • سایت مپ یا نقشه سایت چیست؟ نحوه ساختار و ایجاد

  سایت مپ یا نقشه سایت چیست؟ نحوه ساختار و ایجاد


 • پروتکل SSH چیست؟ افزایش امنیت سرور و انتقال دیتا

  پروتکل SSH چیست؟ افزایش امنیت سرور و انتقال دیتا


 • DNS پویا چیست؟ کاربرد و مزایای DDNS

  DNS پویا چیست؟ کاربرد و مزایای DDNS


 • گوگل تگ منیجر چیست؟ کاربرد و آموزش کاربرد

  گوگل تگ منیجر چیست؟ کاربرد و آموزش کاربرد


 • اتصال ریموت به MSSQL از طریق SQL Server Management Studio

  اتصال ریموت به MSSQL از طریق SQL Server Management Studio


 • سرور مجازی اندروید ، VPS اندروید چیست؟

  سرور مجازی اندروید ، VPS اندروید چیست؟


 • انواع مرورگر های پرسرعت برای اندروید

  انواع مرورگر های پرسرعت برای اندروید


 • بررسی مشکلات امنیتی سایت در سرچ کنسول

  بررسی مشکلات امنیتی سایت در سرچ کنسول


 • چگونه کسب و کارها از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می کنند

  چگونه کسب و کارها از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می کنند


 • ایمن ماندن آنلاین : چک لیست ضروری برای امنیت سایبری وبلاگ

  ایمن ماندن آنلاین : چک لیست ضروری برای امنیت سایبری وبلاگ


 • فیچر اسنیپت (Featured Snippet) چیست؟

  فیچر اسنیپت (Featured Snippet) چیست؟


 • نوشتن و تولید محتوای جذاب برای افزایش ترافیک سایت

  نوشتن و تولید محتوای جذاب برای افزایش ترافیک سایت


 • راه های کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی

  راه های کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی


 • راهنمای جامع CX مدیریت تجربه مشتری

  راهنمای جامع CX مدیریت تجربه مشتری


 • دسترسی به وب: تضمین یک تجربه کاربری فراگیر

  دسترسی به وب: تضمین یک تجربه کاربری فراگیر


 • راهنمای جامع آموزش گوگل سرچ کنسول

  راهنمای جامع آموزش گوگل سرچ کنسول


 • چگونه با توسعه اپلیکیشن ، کسب و کار خود را رشد دهیم!

  چگونه با توسعه اپلیکیشن ، کسب و کار خود را رشد دهیم!


 • چرا بازاریابی ایمیلی در دیجیتال مارکتینگ مورد اهمیت می باشد؟

  چرا بازاریابی ایمیلی در دیجیتال مارکتینگ مورد اهمیت می باشد؟


 • تفاوت ریمارکتینگ و ریتارگتینگ در تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ

  تفاوت ریمارکتینگ و ریتارگتینگ در تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ


 • 6 روش مطمئن برای محافظت از سایت در برابر نقض امنیت

  6 روش مطمئن برای محافظت از سایت در برابر نقض امنیت


 • بهترین ابزار بازاریابی برای کسب و کار

  بهترین ابزار بازاریابی برای کسب و کار


 • انگیجمنت Engagement چیست؟

  انگیجمنت Engagement چیست؟


 • WampServer ومپ سرور چیست؟

  WampServer ومپ سرور چیست؟


 • گزارش سرعت صفحات سایت در سرچ کنسول گوگل

  گزارش سرعت صفحات سایت در سرچ کنسول گوگل


 • فواید انتخاب نام دامنه خوب در برنامه نویسی و طراحی سایت

  فواید انتخاب نام دامنه خوب در برنامه نویسی و طراحی سایت


 • ویژوال کامپوزر چیست؟ کاربرد + دانلود افزونه

  ویژوال کامپوزر چیست؟ کاربرد + دانلود افزونه


 • برای راه اندازی وبلاگ موفق چه باید کرد؟

  برای راه اندازی وبلاگ موفق چه باید کرد؟


 • خطای مسیر راهنما Breadcrumbs ، براد کرامپ سایت در سرچ کنسول

  خطای مسیر راهنما Breadcrumbs ، براد کرامپ سایت در سرچ کنسول


 • ایمیل مارکتینگ ، نکاتی برای ایجاد محتوای ایمیل موثر که مخاطبان را درگیر کند

  ایمیل مارکتینگ ، نکاتی برای ایجاد محتوای ایمیل موثر که مخاطبان را درگیر کند


 • کپی رایتینگ چیست؟ تاثیر و معایب آن بر سئو وب سایت

  کپی رایتینگ چیست؟ تاثیر و معایب آن بر سئو وب سایت


 • وبلاگ نویسی خودکار ، چگونه اتوبلاگ خود را راه اندازی کنیم؟

  وبلاگ نویسی خودکار ، چگونه اتوبلاگ خود را راه اندازی کنیم؟


 • مزایا و معایب برون سپاری بومی سازی

  مزایا و معایب برون سپاری بومی سازی


 • هاست پایتون چیست؟ راهنمای هاستینگ و میزبانی وب پایتون

  هاست پایتون چیست؟ راهنمای هاستینگ و میزبانی وب پایتون


 • راهنمای جامع باز گردانی بکاپ و ریستور در سی پنل

  راهنمای جامع باز گردانی بکاپ و ریستور در سی پنل


 • چگونه از مهارت های نوشتاری خود برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید

  چگونه از مهارت های نوشتاری خود برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید


 • آموزش نوشتن یک پروپوزال کاری و برنامه ریزی تجاری

  آموزش نوشتن یک پروپوزال کاری و برنامه ریزی تجاری


 • معایب بهینه سازی بیش از حد وب سایت

  معایب بهینه سازی بیش از حد وب سایت


 • نرم افزار PUTTY چیست؟ راهنمای جامع کاربرد در شبکه

  نرم افزار PUTTY چیست؟ راهنمای جامع کاربرد در شبکه


 • روش های افزایش حجم آپلود سرور و وردپرس

  روش های افزایش حجم آپلود سرور و وردپرس


 • نکاتی برای ویرایش، تصحیح یا نوشتن مقاله

  نکاتی برای ویرایش، تصحیح یا نوشتن مقاله


 • رتبه‌ بندی وب‌ سایت Ranking

  رتبه‌ بندی وب‌ سایت Ranking


 • وب 3 (web 3) چیست؟

  وب 3 (web 3) چیست؟


 • کلمه کلیدی LSI چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

  کلمه کلیدی LSI چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟


 • محتوای کپی (Duplicate Content) چیست؟

  محتوای کپی (Duplicate Content) چیست؟


 • روش های تشخیص کپی بودن محتوا

  روش های تشخیص کپی بودن محتوا


 • چرا اطمینان از امنیت سایت وردپرس مهم است؟

  چرا اطمینان از امنیت سایت وردپرس مهم است؟


picfix1 picfix2 picfix3